Кіпрський суд дав добро на замороження $ 820 млн Ахметова

05.01.2018 15:07

Окружний суд Нікосії прийняв рішення заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова. Таке рішення було прийняте в ході розгляду справи про перепродаж "Укртелекому" у 2013 році.

Новину передає "Преса України".

У Кіпрі окружний суд Нікосії дав добро на замороження активів українського олігарха Ріната Ахметова. Мова йде про $820 млн бізнесмена. Таке рішення кіпрський суд виніс ще 27 грудня минулого року.

Як зазначається, під заморожування може потрапити квартира Ахметова у Гайд-парку в Лондоні. Нагадаємо, позов проти Ахметова подала компанія екс-голови правління "Родовід Банку" Дениса Горбуненка Raga Establishment. У 2013 році остання продала Ахметову "Укртелеком" за $860 млн. Бізнесмен начебто вніс лише $100 млн авансу, після чого решти коштів компанія Горбуненка не отримувала.

За попередніми даними, Рінат Ахметов може подати апеляцію до 8 січня поточного року. До слова, у 2011 році держава продала 92,79% акцій "Укртелекому" за 10,6 млрд грн. Покупцем виявилась компанія "ЕСУ", дочірня фірма австрійського фонду EPIC, яка в результаті перепродала телеком-оператора Ахметову.

Epic Telecom Invest Ltd – так раніше називалась кіпрська компанія Raga Establishment Ltd, яка раніше була представлена від імені EPIC. Коли "Укртелеком" приватизовували його офіційним власником була "ЕСУ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини