Кінці у воду: Леся Софієнко позбулась незаконного узбережжя

19.11.2019 11:00

Одіозна агрорейдерка, поплічниця міністра-втікача Присяжнюка Леся Софієнко не втомлюється дивувати нахабними аферами з елітною нерухомістю. Як білявка з кримінальним минулим намагається зам’яти справу про захоплення нею ласого шматка землі на березі озера – дивіться у сюжеті Алли Легези.

Нагадаємо, на столичних Осокорках Леся Софієнко самовільно захопила тисячу квадратних метрів комунальної землі.
Тоді ветерани бойових дій на Сході України вимагали від агрорейдерки звільнити захоплену територію та передати її у комунальну власність для створення реабілітаційного центру для учасників АТО.

І це вже не перший скандал за участі одіозної білявки. Вона відома як агрорейдерка та поплічниця міністра-втікача Миколи Присяжнюка, яка завинила державі понад 23 мільйони податків. Саме тому її оголосили у розшук.

Леся Софієнко й досі переховується від органів досудового розслідування за кордоном. А за самоправство з комунальною землею проти неї відкрили ще одне кримінальне провадження.

Леся Софієнко заборгувала державі 23 мільйони

Як зазначає правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин, у 2018 році активісти написали заяву до Дарницького УП, на підставі якої й відкрили кримінальну справу стосовно Софієнко за фактом захопленням нею комунальної землі на березі озера Зариваха.

«Слідчий виїжджав на місце, залучили геодезистів, встановили розмір захопленої земельної ділянки – фактично зібрали всю доказову базу для того, щоб довести провину Софієнко», – розповідає Роман.

Та, вочевидь, щоб загасити скандал із представниками громадськості, пані Леся вирішила таки позбутися власного маєтку в спальному районі Києва, щоправда, тільки формально.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини