Кінці у воду: хто насправді стоїть за розпродажем суден Дунайського пароплавства?

У справі Українського Дунайського пароплавства – нові факти і подробиці. Кому було вигідним роздмухування скандалу і звільнення Дмитра Чалого? Та як ексзаступник керівника «УДП» став фігурантом аж семи кримінальних справ, що пов’язані із реалізацію майна унікального державного підприємства? Більше про це – у розслідуванні Алли Легези.

Варто наголосити, всі важливі рішення стосовно реалізації майна чомусь ухвалював і підписував саме заступник керівника Дунайського пароплавства. У всіх семи провадженнях фігурує прізвище Володимира Запорожана.

Дивує, у який спосіб його на той час безпосередньому керівнику, пану Барінову, вдалося залишитися незаплямованим. Він керував «УДП» 3 роки, з 2014-го по 2017-ий. Спадає на думку, що або Дмитро Барінов підставив свого колегу, або взагалі не був у курсі справ, що відбувалися на підприємстві.

У коментарі з цього приводу пан Барінов небагатослівний: «Кримінальне провадження – це справа органів. Вони мають розслідувати, доводити, потім є суд, який має довести провину чи не довести провину».

Пан Барінов кримінальні провадження стосовно свого колеги майже не коментує

Журналісти «СтопКору» зустрічалися з Володимиром Запорожаном незадовго до його смерті, але на той час факти щодо кримінальних проваджень відомі не були. За роз’ясненнями з цього приводу ми звернулися до юриста, який захищав пана Володимира у справі використання ліхтерів товариством «Акорд».

«Я бачив, що ситуація явно надумана, тому що працівники СБУ, очевидно, хотіли зробити якусь шокову терапію на підприємстві. Увірвалися, зробили обшук і все інше, а за фактом виявився пшик. Коли Запорожана допитали як свідка, зробили перерву до закінчення експертизи. А коли експертиза показала, що збитку немає, то відповідно його зі статусу свідка в статус підозрюваного не переводили», – розповідає адвокат Ернесто Тріфонов.

Пан Тріфонов також наголосив, що до моменту смерті пана Запорожана з жодної з цих справ йому підозру не висували.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини