Кількість жертв вибуху газу в житловому будинку Магнітогорська зросла до 38 (ФОТО)

03.01.2019 11:50

Під завалами внаслідок вибуху рятувальники знайшли ще одну людину. Це була жінка. Про це інформує “Інтерфакс” з посиланням на МНС Росії.

Фото: Інтерфакс

Під завалами продовжують шукати ще трьох осіб. Станом на 3 січня рятувальники витягли з-під обваленого під'їзду 44 людини, з них 38 загиблих, у тому числі 6 дітей. Вдалося врятувати 6 осіб, з них 2 дітей.

Сьогодні мешканці 5-го, 6-го та 8-го під'їздів будуть мати можливість у супроводі рятувальників зайти до своїх вцілілих квартир і взяти всі необхідні речі та документи.

Фото: Інтерфакс

Нагадаємо, 31 грудня в Магнітогорську стався вибух газу в житловому будинку. Унаслідок цього обвалився цілий під'їзд 10-поверхового будинку.

1 січня з-під завалів рятувальники почули дитячий плач і дістали живу 11-місячну дитину. Немовля врятувало те, що воно було в ліжечку і тепло закутане. Дитину доправили до лікарні в тяжкому стані. Її мати вижила і перебуває з нею. Стан дитини досі є тяжким, однак стабільним. Раніше повідомлялося про те, що в немовляти були запалі очі та синюшність на нозі, боялися за розвиток гангрени. Станом на тепер нога дитини відновилася, синюшність зникла.

Читайте також: "У так званій “ДНР” оприлюднили нові подробиці про вибух залізничного моста в Донецьку – кадри".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини