«Кілер за 100 тисяч доларів»: українська бізнесвумен Русаліна заявила, що її намагаються вбити

11.06.2020 15:04

Президентка групи компаній «Петрус» Людмила Русаліна зробила гучну заяву та повідомила пресі, що за замовленням її колишнього чоловіка на неї готується замах. Про це вона сказала на пресконференції, що відбулась 11 червня у пресцентрі «Стоп корупції».

Русаліна заявила, що колишній чоловік Гаркушин хоче організувати її вбивство Фото: СтопКор

«За 100 тисяч доларів уже підшуканий найманий убивця, який мене знищить», — наголосила Русаліна.

За її словами, Володимир Гаркушин намагається відсудити половину бізнесу Людмили Русаліної, вдаючись до таких методів, як погрози, залякування, психологічний тиск та побиття. Причому суд визнав недійсним їхній шлюб, оскільки виявилось, що чоловік мав другу офіційну дружину.

Крім того, познайомилась Русаліна з Гаркушиним тоді, коли вже щонайменш 10 років як мала свій бізнес.

Жінка також звернулась до правоохоронців та ЗМІ.

«Я прошу захисту у тих людей, які керують правоохоронними структурами, прошу захистити мене, а також прошу громадські організації та пресу висвітлювати це», — сказала Русаліна.

Зазначимо, Володимир Гаркушин був депутатом Черкаської обласної ради. З Русаліною вони познайомились, коли той прийшов працювати в її компанію. Після залицянь чоловіка у 2006 році пара одружилась. Проте, як виявилось згодом, чоловік мав паралельно іншу офіційну дружину, тож суд визнав їхній із Русаліною шлюб недійсним.

Ще до цього у 2017 році Гаркушин побив Русаліну на пляжі в місті Жоан Ля Пен (Франція), де вона перебувала зі своїми дітьми та їхньою нянею. При цьому чоловік вимагав передати йому будинок Русаліної та 2 мільйона доларів США з погрозою насильства, вбивства та побиття.

У той же час поплічники Гаркушина Гринюки виносили цінне майно з будинку жінки.

Весною 2019 року Русаліній стало відомо від свого бізнес-партнера Петренка, що приблизно у серпні 2017 року до його офісу з’явився Віталій Гринюк з пропозицією фінансувати вбивство бізнесвумен. Гринюк повідомив Петренка, що він вже підшукав виконавців, але не вистачає грошей для оплати їхніх послуг. Потрібна була сума близько 100 тисяч доларів США. За цю суму, за його повідомленням, буде здійснено «фізичне знищення Русаліної Л.В.». Після чого Гаркушин отримає спадщину на себе та на дітей і поверне всім борги, не забувши тих, хто йому допомагав, і тих, хто йому заважав.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини