Кіднепінг від ДФС чи програма захисту свідків: податківці майже місяць силоміць утримували бізнесмена

14.08.2019 14:00

Підприємця з Дніпра Кирила Суворова майже місяць піддавали тортурам, періодично змінювали місце утримання та погрожували насиллям і в’язницею… податківці. Хто і чому гальмує слідство у цій справі? Які факти хочуть приховати в ДФС? Нові ексклюзивні подробиці справи про підприємця-заручника і 7 мільйонів доларів – у матеріалі Наталії Дігтяр.

Нагадаємо, після допиту у податковій Кирила відвезли за місто. Ніхто з рідних та друзів не знав про його місцезнаходження. Майже місяць чоловік перебував на одній із турбаз під пильним наглядом охоронця.

«Я познайомився з відпочиваючими турбази і розповів їм свою історію, на що вони сказали, що можуть мені допомогти. Якби не вони, то я думаю, що співробітники Пеньковa уже б давно мене вбили і десь прикопали в лісосмузі», – згадує бізнесмен.

Постраждалий бізнесмен Кирило Суворов повідомив подробиці викрадення Наталії Дігтяр

Ті, хто за цим стоїть, на подив, не приховували своєї участі. Безпосередньо операцією керував заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергій Пеньков.

«Ми могли його кудись вивезти, зачинити там у підвал. Але ми розуміємо, що завтра це буде розворот щодо нас. Що ми там його погано утримували. Ми просто його поселили на базу відпочинку на околиці Дніпра. І він просто там живе», – виправдовується головний фіскал Дніпропетровщини.

А власне утримання в полоні підприємця пан Пеньков назвав – увага! – програмою із захисту свідків. От тільки жодного документа щодо цієї програми ані журналістам, ані захисту так і не надали.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X