Кіберполіція викрила хакера у несанкціонованому втручанні в облікові записи іноземних банків

15.05.2020 12:46

За допомогою шкідливого програмного забезпечення фігурант підбирав паролі та виводив гроші. Триває слідство.

Співробітники кіберполіції у Львівській області спільно зі слідчими області та батальйоном поліції особливого призначення, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, викрили чоловіка у несанкціонованому втручанні у банківські облікові записи.

Кіберполіція встановила, що до такої діяльності причетний 22-річний чоловік, який за допомогою самостійно створеного шкідливого програного забезпечення та підбором паролів шляхом брутфорс атак, несанкціоновано втручався в роботу автоматизованих систем іноземних банків.

Після отримання доступу він виводив гроші з облікових записів за допомогою криптовалют та електронних гаманців.

Правоохоронці провели обшуки за місцем мешкання фігуранта та у транспортних засобах. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, флеш-накопичувачі, банківські картки та готівку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. Йому загрожує до шести років ув’язнення. Досудове розслідування триває.

Департамент кіберполіції Національної поліції України

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X