Керівник Вінницької поліції Педос кришує будівельну мафію – активісти

06.02.2020 16:57

Активісти ГО «Стоп корупції» провели акцію під Міністерством внутрішніх справ з приводу незаконного затримання Дмитра Климюка на Вінниччині.

 

Фото: "СтопКор"

 

Основні гасла акції – «Климюк затриманий за замовленням Олександра Дана», «Педос кришує піраміди місцевого депутата», та «Керівник Вінницької поліції кришує будівельну мафію».

 

Фото: "СтопКор"

 

«Інвестори ЖК «Європейський квартал» залишаються без квартир. А все чому? «Рендінвест», який мав виконати свої умови – побудувати там 12-ти поверхові будинки, їх не побудував. І саме недобудова привела нас до депутата вінницької міськради Олександра Дана. Тому що ТОВ «Рендінвест» володіє ніхто інший, як водій Дана, який возить його на роботу. Його звати Олександр Ступак. Саме ця компанія недобудувала будинки у Вінниці, і саме ця компанія будує ЖК у Могилеві-Подільському, де сьогодні трапилося таке свавілля. Ділки з «Рендінвест» запровадили шахрайську схему, внаслідок якої тепер страждають інвестори. І саме за вказівкою начальника Вінницької обласної поліції Юрія Педоса затримали одного з таких ошуканих інвесторів Дмитра Климюка», – зазначив один з учасників акції.

Активісти також донесли до керівництва МВС інформацію про злочинні дії з боку Олександра Дана та Юрія Педоса.

 

Фото: "СтопКор"

 

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Дмитро Климюк приїхав до Могилева з наміром зареєструвати житло, в яке він вклав кошти. Просто під час вчинення реєстраційних дій чоловіка затримали правоохоронці, а на горизонті з’явились представники «Рендінвесту», які заявили, що нерухомість належить їм.

За розвитком справи слідкуйте в наступних матеріалах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини