Спійманий на вимаганні керівник поліції Сак може бути наближеним до Нєбитова

Керівник Чайківської поліції Олександр Сак, якого днями спіймали на вимаганні хабаря, може бути наближеною людиною очільника ГУНП Київщини Андрія Нєбитова.

policeyskogo saka vpiymali na habari
Це вже не перший скандал за участі поліцейського Фото: СтопКор

Підполковник Олександр Сак – начальник 5-го відділення Національної поліції Бучанського РУП ГУНП у Київській області. Про ймовірні зв’язки Сака із Нєбитовим «СтопКору» стало відомо з власних джерел. За інформацією від інсайдера в правоохоронних органах, Нєбитов намагався захистити Сака від розголосу щодо історії з хабарем та ДБР. Сам керівник поліції Київщини наразі ситуацію не коментує.

Nebitov ta Sak
Андрій Нєбитов може захищати Сака Фото з відкритих джерел

Примітно, що поки серед українських правоохоронців поширюється ганебне явище корупції та лунають повідомлення про чергові затримання та скандали, тим часом керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов відкриває собі пам’ятники. Зокрема, нещодавно у Києві відкрили пам’ятник на честь поліцейських. Обличчя бронзової фігури заввишки майже 2 метри своїми рисами підозріло схоже на обличчя голови ГУНП Київщини.

Нагадаємо:

27 серпня через вимагання хабаря ДБР затримало начальника 5-го відділення Національної поліції Бучанського РУП ГУНП у Київській області підполковника Олександра Сака.

Олександр Сак вимагав хабар у розмірі 3 тис. доларів США за непритягнення громадянина України до кримінальної відповідальності.

Сам поліцейський уже потрапляв у скандали. Спочатку щодо закриття справи про жорстке виселення орендаря з будинку. Йдеться про справу щодо зловживання копів під час незаконного виселення орендаря Олександра Новикова на Борщагівці. Наприкінці минулого року озброєні поліціянти незаконно виселили чоловіка з будинку та не давали забрати власні речі. Правоохоронці поклали його обличчям у підлогу, надягли кайданки наче злочинцю, та у супроводі спецназівців із автоматами забрали у відділок.

За кілька днів Чайківський відділ поліції, керівником якого є Олександр Сак, закрив справу «на підставі відсутності складу злочину кримінального правопорушення».

Після звернення постраждалого до СБУ, ДБР та прокуратури він нібито отримав попередження від Чайківського ВП щодо відкриття кримінальної справи та вручення йому підозри.

До слова, після скандального виселення, як з’ясували журналісти «СтопКору» під час розслідування, керівник Чайківського райвідділу поліції почав їздити незадекларованим авто. З’ясувалося і те, що Олександр Сак приховує масажний салон дружини. Розмовляти з журналістами пані Сак не забажала і заявила, що чоловік начебто взагалі… не в курсі її доходів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини