Керівник Офісу Президента заявив, що Зеленський планує вирішити проблеми ФОПів

16.12.2020 22:23

Президент Володимир Зеленський створює координаційну раду, метою якої є напрацювання законодавчих змін щодо комплексного вирішення проблем мікробізнесу. Про це заявив керівник Офісу голови держави Андрій Єрмак, передає "Економічна правда" з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Zelenskii
Фото: ОПУ

За його словами, до цього дорадчого органу увійдуть представники мікробізнесу з кожного регіону, представники спілок і об'єднань підприємців мікро- та малого бізнесу, незалежні експерти, представники уряду та Офісу президента.

За словами Єрмака, в результаті мають бути напрацьовані компромісні законодавчі зміни щодо податкового навантаження, адміністрування збору податків, зокрема деталі використання РРО.

"Зеленський глибоко усвідомлює соціальну функцію системи спрощеного оподаткування та важливість мікро- та малого бізнесу для соціальної й політичної стабільності в Україні", - йдеться у повідомленні.

"Саме тому максимальну увагу урядовців президент звертає на допомогу малому бізнесу на період карантинних заходів. Зокрема, йдеться про мораторій на податкові перевірки та продовження реформи податкових органів", – повідомив керівник Офісу голови держави.

Перше засідання координаційної ради у форматі відеоконференції заплановане на 18 грудня.

Нагадаємо, представники руху SaveФОП, які мітингували під Верховною Радою, намагалися встановити намети на Майдані Незалежності, поліція обмежила рух на вулиці Хрещатик.

У пресслужбі поліції Києва заявили, що під час акції на Майдані Незалежності у центрі столиці постраждали близько 40 співробітників відомства.

Як повідомляє "СтопКор" раніше, представник “СН” очолив Дніпропетровську облраду.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини