Керівництво УЗ хоче «наварити» 80 мільйонів гривень на держзакупівлях?

Посадові особи «Укрзалізниці» та представники «Центру забезпечення АТ «Українська залізниця» можуть зловживати владою та службовим становищем.

Фото: СтопКор

Ідеться про ймовірні оборудки під час закупівлі оливи та мастила. У результаті схеми держава може зазнати збитків щонайменше на 80 мільйонів гривень. Про порушення повідомляють представники компанії-учасника торгів ТОВ «КСМ-ТРЕЙД».

«Філія проводить відкриті торги на закупівлю оливи та мастильних матеріалів на загальну суму 260 162 428, 88 грн.

Хоча закупівлі були оголошені ще 19 грудня 2019 року, до фінальної стадії вони дійшли тільки зараз. Причина — тендерна документація через штучні обмеження до участі постачальників, суперечливість та умисну заплутаність положень стала предметом багатьох скарг та звернень як до АТ «Українська залізниця», так і до Антимонопольного комітету України», – зазначено в листі, який ТОВ «КСМ-ТРЕЙД» надіслало журналістам «СтопКору».

Фото: скріншот
Фото: скріншот

Підприємство є представником українського виробника із виготовлення олив та мастильних матеріалів КСМ-ПРОТЕК. Компанія запропонувала ціни на оливу та мастила на 80-100 мільйонів гривень проти 260 мільйонів, встановлених замовником.

Але підприємство не допустили до аукціону, а вигідна цінова пропозиція була неправомірно відхилена з формальної підстави.

У діях посадовців філії «Укрзалізниці» підприємці вбачають зловживання службовим становищем. Журналісти «СтопКору» уже перевіряють інформацію про імовірні порушення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини