Керівництво «Росток-Холдингу» звернулось до Президента і Генпрокурора, аби привернути увагу до суддівського свавілля

Вже четвертий місяць поспіль триває рейдерська атака на агропромислову групу «Росток-Холдинг» - одну з найбільших аграрних компаній в Україні, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока.

Активна фаза рейдерської атаки на компанію почалася в жовтні 2018 року. Одночасно в один день була заблокована робота всіх 17 підприємств холдингу в Чернігівській і Сумській областях. А це близько 2 тис. людей, разом з сім’ями – це 10 тис людей.

Як з'ясували юристи компанії, 20 вересня Харківський районний суд Харківської області, який знаходиться в смт. Покотилівка, виніс рішення, згідно з яким була зупинена робота всіх підприємств агрохолдингу. В якості запобіжного заходу суд застосував арешт активів та заборону збирати урожай, а також здійснювати продаж зерна.

Керівники «Росток-Холдинг» звернулися до Президента України, Генерального прокурора із заявою про те, що успішну агрокомпанію намагаються захопити рейдерським способом.

«Ми сьогодні звертаємося до Президента і звертаємося до Генерального прокурора, звертаємося сьогодні до міністра МВС про те, щоб звернути увагу, що відбувається, адже слідчій суддя Шинкарчук переніс сьогодні арешти в АРМУ, і останні арешти Шинкарчук виносив сьогодні, 2-го січня – тоді, коли у нього закінчилися повноваження слідчого судді – він виносить ці рішення», - наголошує співвласник групи компаній «Росток-Холдинг» Віктор Купавцев.

Дізнавайтесь більше про цей гучний конфлікт з нового матеріалу Наталії Мальцевої:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини