Керівництво ОНМедУ не визнає рішення суду про заборону конкурсу на нового ректора

28.07.2018 11:41

Юристи нового керівництва Одеського медуніверситету не визнають рішення Печерського суду Києва про заборону проведення конкурсу на посаду ректора. Вердикт Феміди юристи в. о. ректора Костянтина Аймедова вважають неправомірним.

Про це правники заявили під час прес-конференції.

«Юристи Аймедова вважають ухвалу Печерського районного суду Києва неправомірною та запевняють, що рішення винесли з порушеннями», – передають з Одеси журналісти «СтопКору».

Додамо, що днями Печерський районний суд Києва заборонив Міністерству охорони здоров'я України оголошувати конкурс на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету. Про це стало відомо юристам «СтопКору» з ухвали суду.

«Печерський суд столиці розглянув позов про визнання звільнення ректора ОНМедУ Валерія Запорожана незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за вимушений прогул. У результаті розгляду справи суд заборонив Міністерству охорони здоров'я України вчиняти будь-які дії, спрямовані на проведення конкурсу на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету та проводити конкурс на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету.

В задоволенні іншої частини вимог пана Запорожана В.М. суд відмовив. Ідеться про зупинення дії Наказу МОЗ України від 17.07.2018 № 34-О про звільнення Запорожана В.М. На думку суду, така вимога не обґрунтована», - зазначають юристи «Стоп корупції».

Національний медичний університет в Одесі опинився під прицілом рейдерів. Виш спочатку «трусили» постійні перевірки з МОЗу, потім будівлю навчального закладу штурмом узяли так звані тітушки під керівництвом народного депутата Сергія Мельничука. Наразі ректор медуніверситету Валерій Запорожан перебуває на лікуванні у стаціонарі, його кабінет захопили молодики, а обов’язки ректора вишу до призначення очільника навчального закладу у встановленому законом порядку виконує Костянтин Аймедов.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини