Керівники Гвардійського на Дніпропетровщині заявили, що знають, через кого потерпають родини військових

29.11.2019 15:58

Заступник голови військового містечка Гвардійське Юрій Таран знає, хто винен у відсутності води та тепла в родинах українських військових. Про це він заявив на робочій зустрічі 28 листопада з головою відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" Артемом Мирошниченком у Гвардійській селищній раді.

Активіст провів робочу зустріч із замголови Гвардійського Фото: СтопКор

"Відбулася зустріч з Юрієм Тараном – заступником голови військового містечка Гвардійського. Саме тут замерзають військові та їхні родини. Вони живуть без води та тепла. Пан Юрій заявив про свою готовність усіляко сприяти виправленню ситуації та спілкуватися з журналістами", – розповів активіст та додав, що у місцевих є розуміння того, хто винен у цій "страшній ситуації, що склалась".

Нагадаємо, раніше до ГО "Стоп корупції" звернувся мешканець Дніпропетровської області, майор запасу Валентин Фіногенов. Він розповів, що військові містечка Гвардійське та Черкаське на Дніпропетровщині сколихнув резонансний інцидент – понад два місяці у мешканців відсутня питна вода та порушено процес теплопостачання.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини