Керівник скандальної компанії постачальника медикаментів уникає журналістів

08.11.2019 14:00

Договірняки, технічні конкуренти, завищення цін – чому саме ТОВ «Архімед Медікал» так часто фігурує у тендерах, що проведені з численними порушеннями? Це питання знімальна група «СтопКору» вирішила поставити безпосередньо керівнику компанії. Та чи вдалось отримати відповідь? Більше про це – у сюжеті Алли Легези.

Журналістам довелося оббігати 7 кіл навколо житлового будинку, щоб знайти офіс фірми, який розташований у звичайній квартирі багатоповерхівки.

Утім, там повідомили, що директор наразі нібито знаходиться на лікарняному, але згодом обов'язково зв'яжеться з редакцією та погодить час.

Зауважимо, що юридично компанія ТОВ «Архімед Медікал» є імпортером і дистриб'ютором продукції Paul Hartmann AG в Україні, але де-факто становить собою повністю афілійовану структуру.

Микола Романьок – директор та засновник ТОВ "Архімед Медікал"

За інсайдерською інформацією з компанії «Архімед Медікал», всередині фірми існує тісне коло співробітників, які замість тендерних комітетів лікарень прописують тендерні завдання, а потім – передають керівництву медичних закладів відкати, які в середньому становлять від 10% суми виграшу.

До моменту виходу сюжету в ефір ніхто з компанії «Архімед Медікал» не зв'язок з журналістами так і не вийшов. Ми будемо очікувати дзвінка і про позицію керівника фірми повідомимо згодом.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини