Карта України без Криму: МОН змусив видавництво виправити “помилку”

22.04.2021 21:59

Видавництво "Грамота" на вимогу Міністерства освіти і науки та Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" все ж таки переробило умовну позначку України без Криму у підручниках історії для 9-10 класів. Про це йдеться у відповіді МОН на запит Суспільного, інформує ДС.

Karta bez Krymu
Фото: Facebook

"Щодо невідповідного зображення мапи України у позначках інформуємо, що ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" вжито відповідних заходів реагування. На вимогу Інституту видавництво "Грамота" переробило згадану умовну позначку й підготувало заміну електронних варіантів підручників для розміщення в електронній бібліотеці Інституту", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у матеріалі підручників "Історія України" для 9 класу закладів загальної середньої освіти (автор Струкевич О. К.) та "Історія України" (рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти (автор Струкевич О. К.) було виявлено мапу України без Криму. Міносвіти назвало помилку "прикрою".

Електронні варіанти підручників із новою умовною позначкою розміщено в електронній бібліотеці "Інституту модернізації змісту освіти" (9 клас і 10 клас).

Нагадаємо, 1 березня народний депутат проросійської фракції "Опозиційна платформа — За життя" Вадим Рабінович опублікував у себе в Facebook карту України без окупованого Росією Кримського півострова. Більш того, на карті одіозного політика присутні абревіатури квазіреспублік "ЛНР" і "ДНР".

Для довідки:

  • Рабінович Вадим Зіновійович - народний депутат України, голова наглядової ради "Ньюс Нетворк" президент холдингу RC-Group і медійної компанії Media International Group.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини