Карантин по-багатому: Тимошенко перечікувала пандемію у п’ятизірковому готелі на Львівщині – розслідування

20.05.2020 09:19

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко не з'явилася на позачергове засідання Верховної Ради 7 травня. У цей час вона відпочивала в п'ятизірковому спа-готелі на Львівщині.

Журналістам вдалося сфотографувати її поблизу Edem Resort Medical&Spa. Тимошенко була з однопартійцем Сергієм Власенком та власником готелю Ігорем Кривецьким. Останній - один із головних донорів "Батьківщини", йдеться у розслідуванні "Схеми: корупція в деталях".

Спа-готель не припиняв роботу на час карантину. Там пояснюють, що працював не весь готель, а тільки медичний центр, який має відповідну ліцензію. Щоправда, заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень наголошує, що така ліцензія не звільняє від карантинних обмежень.

"Під час зйомок роботу журналістів блокували охоронці закладу. Вимагали документи та пояснення від журналістів. Хоча вони перебували у публічному місці - у селі, поруч з готелем, і на полі, неподалік комплексу", - йдеться в розслідуванні.

Тимошенко відмовилася коментувати ситуацію. Водночас нардеп Власенко наголосив, що знаходиться в готелі за власний кошт. Оскільки це медичний центр, то мав на це право під час карантину.

Джерело: Gazeta.ua

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X