«Кадровий безлад в Морській адміністрації вигідний організаторам корупційних схем», – віцепрезидент Морської палати

Останнім часом конкурси інфраструктурних гігантів із призначення на державні посади викликають дедалі більше запитань. Чому міністерство Криклія відтерміновує обрання легітимних керівників держпідприємств? Звісно, чиновника, який тимчасово виконує обов'язки», набагато легше тримати «на гачку» і віддавати накази згори. Та плинність кадрів у Морській адміністрації просто вражає. Докладніше про це – у розслідуванні Кирила Вольного.

Торік у жовтні виконувати обов'язки директора призначили Миколу Божка. Та вже за місяць, у грудні, його, на цій посаді замінила Юлія Ворона. Жоден із них не мав фахової освіти та достатнього досвіду роботи у галузі.

Проте і пані Юлія пропрацювала лише два місяці. 26 лютого заступник міністра інфраструктури України Олег Ющенко офіційно представив працівникам Морської адміністрації чергового «тимчасового» очільника – Сергія Борисовича Звягінцева. Розпорядження Кабміну про його призначення датоване 19.02.2020.

Олег Ющенко офіційно представив працівникам Морської адміністрації в. о. Голови Державної служби морського та річкового транспорту України Сергія Звягінцева (на знімку ліворуч) Фото: Facebook

Тож кому вигідний такий кадровий хаос? На думку віцепрезидента Морської палати України В’ячеслава Кисловського, фактичне безвладдя на інфраструктурних державних підприємствах необхідне тим людям, які намагаються втримати контроль і зберегти корупційні схеми на транспортному ринку.

Чому за весь цей час до Морської адміністрації не призначили повноцінного керівника? Ці питання ми адресували Міністерству інфраструктури, але у передбачений законом п’ятиденний термін відповіді так і не отримали.

Тож залишається лише припустити, що у Криклія або вперто не бажають пояснювати політику відомства стосовно МорАду, або ж працівники міністерства просто у повному складі пішли на карантин.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини