Кабмін розгляне справу скандального податківця з Дніпра Пенькова: ідеться про захоплення у заручники бізнесмена

15.07.2019 19:33

Президент Зеленський нас почув! Уже цієї середи перший заступник начальника ДФС у Дніпропетровській області Сергій Пеньков стане зіркою Кабміну. Про це журналістів «СтопКору» повідомили колеги з «Інтера». Під час засідання урядовці можуть вирішити майбутнє податківця.

«Це той самий фіскал, підлеглі якого взяли підприємця у заручники, а він назвав це «програмою захисту свідків». А ми повідомили про цю ситуацію президента Зеленського під час його візиту на Дніпропетровщину»,- зазначають активісти ГО «Стоп корупції».

Нагадаємо, 12 липня громадські активісти повідомили президенту України Володимиру Зеленському про злочини у ДФС Дніпропетровської області, зокрема, про захоплення першим заступником голови відомства Пеньковим у заручники бізнесмена. Гарант записав прізвище податківця в телефон. Це сталося під час візиту Зеленського на Дніпропетровщину.

«Ми повідомили про те, що податківці на чолі із першим заступником ДФС області захопили у заручники бізнесмена, щоб заволодіти майном його фірми на загальну суму 7 мільйонів доларів. Президент зазначив, що планує реформувати податкову міліцію. А також додав, що про цю ситуацію не чув та уточнив прізвище податківця Пенькова і записав його в телефон», – нагадали активісти ГО «Стоп корупції».

У Дніпрі та Києві два тижні проходять акції через злочини з боку працівників ДФС. Підставою став крикучий випадок із захопленням бізнесмена Кирила Суворова у заручники податківцями. Підприємця тримали у полоні впродовж трьох тижнів.

Раніше ми писали: "В балаклавах та з ломами – до ДФС у Дніпрі прибули представники СБУ та ДБР (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини