Кабмін офіційно визнав реформу Криклія неефективною

Міністерство інфраструктури становить собою багатоступеневу структуру, що охоплює дуже багато профільних відомств. Та саме кадрові призначення експерти називають Ахіллесовою п’ятою міністра Криклія. Який професійний досвід має сам пан Владислав? Кого вже встиг рекомендувати на посади? Та хто неофіційно керує відомством? Дивіться у розслідуванні Христини Кришихи.

Владислав Артурович Криклій попри свій молодий вік доволі швидко піднявся вгору кар’єрними сходами. Він є випускником КНУ імені Шевченка, факультету економіки.

Після досить стрімкого старту у приватному секторі у 2014 році пан Криклій був призначений радником міністра внутрішніх справ. З того моменту почався його кар’єрний ріст вже у державному сегменті. Молодий посадовець став відповідальним за впровадження новітніх сервісних центрів в рамках зміни структури МВС і був відповідальним за ліквідацію ДАІ.

«Фактично свої позитивні якості як менеджера він проявив, використовуючи міжнародний досвід, який на той момент інтегрували наші грузинські колеги, зокрема Хатія Деканоїдзе. За короткий час було створено 25 спеціалізованих сервісних центрів, 114 всього», – коментує політолог Владислав Дзівідзінський.

Але варто згадати, що новий уряд 12 лютого скоротив кількість територіальних органів МВС, ліквідувавши регіональні сервісні центри. Офіційно визнавши їх неефективними, а отже непотрібними.

Як наголосив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, реалізація цієї постанови дозволить зменшити адміністративні витрати, спростити процедуру забезпечення підрозділів, які безпосередньо надають послуги, спеціальною та бланковою продукцією.

Аваков фактично підтвердив недоцільність реформ Криклія

Тому вважати цю реформу від Криклія ефективною точно неможливо.

У момент зміни президентської влади Владислав Криклій потрапив в команду «Слуги народу». 12-м номером у списку. З власних джерел нам стало відомо, що його кандидатуру вже тоді розглядали на голову профільного парламентського комітету з питань інфраструктури.

Не зрозуміло, правда, чому. Бо досягнень в цій галузі у молодого політика точно тоді не було. Але сталося ще незрозуміліше. В перший же день роботи парламенту кандидатуру Владислава Криклія внесли в перелік міністрів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини