Кабінет міністрів схвалив проєкт державного бюджету на 2021 рік

Кабінет міністрів України схвалив проєкт державного бюджету на 2021 рік. Також уряд підтримав бюджетоутворюючі законопроєкти.

Kabmin
Фото: УП

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній раді Василь Мокан на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні зранку на позачерговому засіданні Кабмін ухвалив проект закону "Про державний бюджет України на 2021 рік". Ухвалення проекту бюджету урядом відбулося згідно із графіком бюджетного процесу - до 15 вересня документ має бути переданий на розгляд Верховної ради", - зазначив Мокан.

Крім того, уряд схвалив законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень".

У даному документі йдеться про необхідність заходів для забезпечення збалансованості бюджетних надходжень та зниження податкового боргу, а також стимулювання економічної активності суб'єктів господарювання в умовах триваючих карантинних обмежень.

"Також Кабмін ухвалив проект закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" щодо врегулювання низки питань, пов'язаних із підготовкою проєкту закону про державний бюджет України на 2021-й рік", - додав представник Кабміну у ВР.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини