Johnson&Johnson подала у ВООЗ заявку на екстрене використання своєї вакцини від COVID-19

19.02.2021 18:35

У п'ятницю, 19 лютого американська компанія Johnson&Johnson подала заявку до Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) на екстрене використання розробленої вакцини від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляють західні ЗМІ, інформує "Цензор.НЕТ" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Johnson&Johnson vaccine
Фото: Pavlo Gonchar/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

У компанії зазначили, що подача заявки є необхідною попередньою умовою для поставки вакцини в рамках програми COVAX.

На відміну від Pfizer та Moderna, вакцина від Johnson&Johnson дає стійкий імунітет від коронавірусу після однієї дози, а не двох. Крім того, вакцину компанії Johnson&Johnson легко транспортувати. Вона залишається придатною до застосування протягом двох років за зберігання в умовах -20 ºС і щонайменше три місяці за температури 2-8 ºС.

Згідно з проміжними результатами третьої фази випробувань вакцини в США та в семи інших країнах, однодозова вакцина показала ефективність у 66% у "запобіганні помірному та важкому захворюванню на COVID-19". У запобіганні "важчим симптомам" вакцина ефективна на 85%.

Водночас показник ефективності вакцини в кожній країні був різним. Найкраще препарат спрацював у США - там він показав 72% ефективності у запобіганні помірному та важкому захворюванню, а в Південній Африці цей показник становив лише 57%. Передбачається, що причиною цього є виявлений у країні більш заразний штам вірусу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Разумков видав “ОПЗЖ” листи для збору підписів на підтримку імпічменту Зеленського.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини