Ізмаїльські поліцейські затримали «на гарячому» крадія комунікаційного кабелю

25.04.2020 09:01

Правоохоронці прибули до місця злочину за викликом випадкового свідка і застали в оглядовому колодязі правопорушника зі зрізаним стометровим проводом. Шкода, завдана потерпілій стороні, сягла понад 15 тисяч гривень.

То був 26-річний  містянин, неодноразово судимий за майнові злочини. На теперішній час в провадженні слідчого Ізмаїльського відділу поліції на стадії досудового розслідування знаходиться кримінальне провадження за підозрою затриманого у скоєнні трьох аналогічних крадіжок, а в міському суді – ще два обвинувальні акти за такі правопорушення.

Дії зловмисника слідчі кваліфікували за ч.2 ст.15 та ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України. У нього вилучили знаряддя злочину – секатор та зрізаний кабель.

«Фігуранту оголосили підозру в замахові на крадіжку. До обрання запобіжного заходу його затримали в порядку ст. 208 Кримінального кодексу України. Згідно з чинним законодавством чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до п’яти років», - повідомив начальник Ізмаїльського відділу поліції Сергій Зайков.

Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X