Іван Іщенко: За порушення дисципліни, а тим більше – закону відповідатимуть не тільки самі порушники, а й їхні керівники

14.02.2020 11:39

На цьому заступник начальника ГУНП в Одеській області наголосив під час відеоселекторної наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів, яка відбулася сьогодні, 14 лютого, у регіональному  главку  поліції.

Іван Іщенко підкреслив, що будь-яка надзвичайна подія за участю особового складу дискредитує не тільки її учасників, а й усю поліцію в цілому.

«Запам’ятайте самі і донесіть до кожного зі своїх підлеглих: як добре ми б не працювали, скільки б злочинів не розкривали, усе це можна перекреслити всього одним ганебним вчинком співробітника. Постійно працюйте зі своїм особовим складом, цікавтеся не тільки його службовими справами, а й життям. Ще раз наголошую, що ви несете відповідальність за своїх підлеглих. І будь-який їх вчинок, що дискредитує звання поліцейського, буде каратися жорстко і безкомпромісно: звільненням з поліції самого  порушника та позбавленням посади його безпосереднього керівника», - сказав заступник начальника ГУНП.  

 

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X