Ірина Луценко вимагає компенсацію 2,5 млн гривень в одного з кандидатів у президенти

06.02.2019 15:04

Народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка", представник президента в парламенті та дружина генпрокурора Ірина Луценко вимагає компенсацію в розмірі 2 з половиною мільйони гривень у лідера партії "Громадянська позиція" та кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Таку інформацію передає “Інтерфакс Україна”.

Повідомляється, що Ірина Луценко вимагає в Анатолія Гриценка відшкодувати 2,5 млн грн моральної компенсації за образу честі та гідності сім'ї Луценків. Вона також звинуватила екс-міністра в тому, що за час, коли той очолював оборонне відомство, "армію було порізано та розпродано втричі дешевше".

"Сума позову становитиме 2,5 млн грн. Це та сума, яку Анатолій Гриценко знайшов, щоб зробити платіж, який приймає Центрвиборчком у кандидатів у президенти. Якщо він знайшов її як майбутній верховний головнокомандувач (це він так думає, але так не думає народ України, так не думаю я як матір воїна), то програний ним у суді позов обійдеться йому в той же завдаток", – сказала Луценко.

Парламентар додала, що в разі перемоги в суді її сім'я спрямує гроші на потреби волонтерських організацій і на армію.

Ірина Луценко також продемонструвала довідку з військової частини, де служив її син. За її словами, він був звичайним рядовим, керував артилерійською гарматою та одним з останніх отримав посвідчення учасника АТО.

Як повідомлялося, в інтерв'ю Дмитру Гордону, розміщеному на каналі журналіста в Youtube 29 січня, Анатолій Гриценко говорив, що не ховав свого сина Олексія Гриценка від служби в зоні АТО в 2014 році, як це зробив "Порошенко, або Луценко, або Пашинський, або Турчинов".

Генпрокурор Юрій Луценко відреагував на слова Гриценка, заявивши, що дає йому добу на вибачення. Він зазначив, що обурений заявою про свого сина, але сам особисто до суду на кандидата в президенти подавати не буде, пояснивши, що "генпрокурор не повинен цього робити".

30 січня Гриценко вибачився перед сином генпрокурора, але не має наміру вибачатися перед самим Ю.Луценком.

У свою чергу дружина генпрокурора, представник президента України у ВР Луценко заявила: "Від імені всіх матерів наших захисників Вітчизни подам на Гриценка до суду. І всі гроші віддам на потреби армії".

Читайте також: "Порошенко відреагував на скандал з громадянством Супрун".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини