Інженеру технічного нагляду, який привласнив кошти під час ремонту сільського клубу, повідомлено про підозру

20.05.2020 12:50

За процесуального керівництва Харківської місцевої прокуратури №3 повідомлено про підозру інженеру технічного нагляду у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 367, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України (службова недбалість, службове підроблення, привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Руслан Скуратович, у ході досудового розслідування встановлено, що під час проведення підрядною організацією капітального ремонту сільського клубу інженер технічного нагляду був зобов’язаний перевіряти обсяги та якість виконаних робіт. На підставі цього замовник підписував акти приймання виконаних будівельних робіт, а підрядній організації перераховувались бюджетні кошти.

Проте службовець не виконав покладені на нього обов’язки за договором на здійснення робіт по технічному нагляду, що завдало районному бюджету збитків на суму близько 150 тис. грн бюджетних коштів.

Крім того, інженер з технічного нагляду, будучи фізичною особою-підприємцем, склав документ про виконання ним послуг з технічного нагляду із внесеними недостовірними даними та надав його замовнику для перерахування на свій банківський рахунок сумі близько 71 тис. грн.

Досудове розслідування триває.

Підозрюваному загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Харківської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X