Інвестори «Укрбуду» заявили, що в Мінфіні навмисне затягують відновлення будівництва

24.06.2020 10:45

В Міністерстві фінансів України затягують із підписанням розпорядження Кабінету Міністрів від 17 червня 2020 року «Про заходи щодо розв’язання проблем інвесторів». Про це редакції «СтопКору» розповіли представники ініціативної групи «Укрбуду».

 

Розпорядження Кабміну щодо інвесторів "Укрбуду"

«Доопрацьоване рішення від міністерств мало бути подане на підпис Прем’єр-міністру Шмигалю у триденний строк, проте в Міністерстві фінансів намагаються завадити підписанню навіть попри те, що 17 червня Кабмін проголосував за розблокування будівництва», – розповіли інвестори одного з комплексів.

За їхніми словами, Міністр фінансів Сергій Марченко єдиний, хто виступав проти розпорядження Кабміну під час розгляду цього питання.

Група інвесторів також наголосила на малоефективності та бюрократії влади, коли потрібно вирішувати не свої особисті питання, а питання простого народу.

Вони також визначились із рядом претензій, зауваживши, що ситуація стає все більш напруженою:

- позавчора так і не було підписане рішення Кабміну щодо можливості укласти договір між Міноборони (частина забудов на території міністерства) і «Київміськбудом» на добудову об'єкта на колишніх умовах;
- не вирішене питання зі скасуванням пайового внеску забудовника («Київміськбуд» не отримав протокольне рішення КМДА за умовами скасування пайових для об'єктів «Укрбуду»);
- не вирішене питання з Державною іпотечною установою щодо термінів і суми викупу в «Київміськбуду» готових квартир за держпрограмами для забезпечення житлом співробітників силових відомств;
- власники земель деяких ЖК саботують передачу об'єктів на баланс «Київміськбуду», висуваючи додаткові вимоги, відмінні від тих, що були підписані з «Укрбудом».

Фото: Інвестори Укрбуду/Facebook

«Усі ці аспекти є причинами, за словами «Київміськбуду», чому на об'єктах «Укрбуду» і досі не відновлені будівельні роботи та продаж ще не реалізованих квартир», – наголосили інвестори.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини