Інвестор з Молдови виграв суд проти Фонду держмайна

21.02.2021 13:35

Суд задовольнив позов компанії з Молдови СП "Zernoff", яка судилась проти Фонду держмайна України через те, що придбаний завод "Укрспирту" Марилівське МПД виявився без заявленого обладнання та не відповідав опису. Суд постановив призупинити операцію з покупки, яка мала б принести бюджету близько 120 млн гривень. Про це повідомляє "UA.NEWS" з посиланням на "УНІАН".

Spirt
Фото: delo.ua

"Станом на дату подання позову, проданий позивачеві об’єкт приватизації фактично не відповідає переліку майна, описаному в договорі та інформаційному повідомленні, опублікованому раніше в електронній торговельній системі", – сказано у рішенні Госпсуду Києва від 11 січня 2021 року.

Інвестор під час огляду купленого майна виявив, що на підприємстві нема цінного обладнання – котлів, вентиляторів, вологомірів, а об’єкти нерухомості розходились із описом.

Співвласник молдовської компанії Юрій Дячук зазначив, що не відмовляється від покупки лота.

"Інвестувати в Україну виявилося не так просто. Ключова складність в тому, що заявлені на приватизацію об’єкти не відповідають тому, що там є насправді. Ми дуже засмучені, що партнерство щодо цього проєкту доводиться починати в суді. Але ми повинні перестрахуватися. Ми не відмовляємося від придбання лота. Просто хочемо ясності", – сказав він.

Нагадаємо, 12 листопада Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні продав Марилівський спиртзавод (Тернопільська область) за ціною в 2,2 рази вище за стартову. Актив "Укрспирту" купила компанія "Zernoff", яка позиціонує себе як найбільшого виробника етилового спирту в Молдові.

Усього держава продала уже 19 спиртзаводів. Останній – Борокське МПД пішов з молотка за 55 млн гривень.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, СБУ розслідує постачання вугілля з так званої “ЛНР” в Україну.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини