Інвестбанкір і рейдер за сумісництвом? Ігор Мазепа засвітився у спробі захоплення підприємства

15.06.2020 18:53

Інвестиційний банкір, засновник компанії ТОВ «Конкорд Капітал» засвітився у скандалі із захопленням підприємства. За даними активістів ГО «Стоп корупції», компанія ПрАТ «Кривий Ріг Цемент», де Мазепа виступає співзасновником, виживає з ринку і намагається шляхом рейдерства привласнити майно ТОВ «Ферромет1».

Акція під офісом банкіра Мазепи через рейдерство кар’єру. Фото: СтопКор.

Представники проєкту провели акцію протесту проти дій банкіра під його офісом у БЦ «Парус» і роздали інформаційні листівки перехожим.

Під офісом банкіра Мазепи поширюють листівки. Фото: СтопКор.

«ТОВ «Ферромет1» провело геологічні роботи і виділило частину Мар’янського родовища вапняків в окремий об’єкт надрокористування. Користуючись своїм першочерговим правом на отримання спецдозволу, ТОВ «Ферромет1» у 2018 році подало заявку до Держгеонадр на видобуток вапняку на виділеній частині родовища.

Протягом року Держгеонадра блокували видачу спеціального дозволу підприємству, однак, вигравши суд (судова справа №280/4380/19) ТОВ «Ферромет1» зобов’язав Держгеонадра надати дозвіл на видобуток корисних копалин.

Рішення суду від 08.11.2019, яке набрало законної сили, і досі не виконано. Роман Опімах разом з фірмою рейдера Ігоря Мазепи ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» вигадали злочинну схему рейдерства», — зазначають громадські активісти ГО «Стоп корупції».

Банкіра Мазепу просять звільнити кар’єр. Фото: СтопКор.

Під час акції активісти залишили звернення на ім’я банкіра Ігоря Мазепи і вкинули його у поштову скриньку його компанії.

Зазначимо, що раніше активісти провели акцію протесту під Держгеонадрами. Голова компанії Опімах може бути причетний до спроби рейдерства «ТОВ «Ферромет1».

Додамо, що акції протесту проти корупції у Держгеонадрах тривають другий тиждень поспіль.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X