Інспектор установи покарань постане перед судом за продаж наркотиків ув’язненому

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно молодшого інспектора «Житомирської установи виконання покарань». Він обвинувачується у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Хмельницькому.

Слідством встановлено, що інспектор передавав ув’язненому наркотичні засоби за грошову винагороду. У серпні 2019 року інспектор придбав та приніс до установи виконання покарань близько 5 грамів кокаїну, понад 56 грамів канабісу та 0,8 грамів метадону.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Житомирської області. Оперативний супровід — відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.  

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини