Іноземні партнери передали столичним поліцейським службові автівки та технічне обладнання

21.05.2020 13:24

Оптимізація Голосіївського управління поліції - один із етапів модернізації  поліцейського офісу та впровадження нових методів роботи столичних правоохоронців. 

У рамках пілотного проекту реформування Голосіївського управління поліції від іноземних партнерів Бюро з правоохоронних питань Держдепартаменту США (INL) та Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ICITAP) передало столичним дільничним службові автомобілі та іншим службам – комп’ютерну техніку. 

Керівник поліції Києва Андрій Крищенко подякував іноземним партнерам та відзначив ефективність співпраці:

«На кожному етапі реформування Голосіївського управління поліції ми відчуваємо підтримку та зацікавленість американських колег в успішній реалізації проекту. Хочу подякувати за чергову допомогу, адже для ефективного виконання основних завдань працівник поліції повинен мати, перш за все, необхідне обладнання та належні умови».

Нагадаємо, що Голосіївське управління - єдиний підрозділ у столиці, де дільничні офіцери поліції поступово переходять у формат роботи поліцейського офіцера громади. Вони пройшли спеціальні тренінги, після яких розпочали тісну співпрацю з громадою за принципом "community policing". Завдяки такому методу роботи, поліцейські офіцери громади завжди у контакті з активними громадянами та місцевим самоврядуванням, а відтак спільними зусиллями створюють безпечний район. У листопаді минулого року відділ з правоохоронних питань Посольства США передав їм два службових автомобілі, а днями ще три машини отримали дільничні, які оптимізують напрямок своєї діяльності.

«В умовах карантину ми знаходимося у посиленому режимі несення служби, тому сьогодні така підтримка дуже актуальна. Вона удосконалить роботу столичних поліцейських та допоможе досягти кращих результатів», - акцентував Андрій Крищенко.

Відділ комунікації поліції Києва

Христина Кір’якова

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X