Інформаційний вакуум? Заступниця голови Прилуцької райради вперше почула про резонансне побиття журналістів у місті

26.06.2019 16:58

26 червня в рамках масштабного рейду "Стоп корупції" у місті Прилуки команда громадської організації навідалась до заступниці голови Прилуцької районної ради Наталії Єгорової, щоб донести інформацію про ситуацію, яка відбувається в місті. Зокрема, про резонансний напад на журналістів, а також порушення виборчого законодавства місцевим кандидатом в народні депутати. Про це з місця події повідомила журналіст "СтопКору" Марія Гураль.

За її словами, Єгорова заявила, що вперше чує таку інформацію.

"Заступниця сказала, що оскільки жодних офіційних запитів та звернень вона не отримувала, то й не чула про ситуацію щодо підкупу та побиття. Проте пообіцяла розібратись в ситуації та повідомити нам про результати", – розповіла журналістка.

Цього ж дня активісти навідались до начальника місцевої поліції, який запевнив їх у тому, що справа про побиття наразі знаходиться під серйозним контролем. Він також наголосив на тому, що правоохоронці готові до співпраці з громадськістю щодо інформації про провокації та підкуп виборців.

Нагадаємо, сьогодні в Прилуках відбулась масштабна акція протесту команди "Стоп корупції" після нападу на журналістів проекту. Активісти з 16 осередків навідались до місцевих органів влади та правоохоронців і вимагали покарання для нападника – представника виборчого штабу кандидата Приходька Олександра Чалого.

Читайте також: "Вона вибачилась: міському голові Прилук стало соромно через напад на журналістів “СтопКору”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини