Індульгенція на злочин – суддя Голосіївського суду розпустила обвинувачених у розбої по домівках

Сімох осіб, яких обвинувачено за статтею 187 Кримінального кодексу України у розбійному нападі на активістів та знімальну групу "СтопКору", відпущено під домашній арешт. Саме таку міру запобіжного заходу обрала для розбійників суддя Голосіївського суду столиці Олександра Колдіна – повідомив координатор ГО "Стоп корупції" Роман Бочкала.

"Олександра вирішила, що оці відморозки можуть спокійно гуляти на волі. Домашній арешт в його найлагіднішій версії. Злочинці просто мають бути вдома з 23 до 7! Рівно вісім годин. Мабуть, щоб добре виспатись. Щоб далі лупцювати журналістів, рубати сокирою автівки, бризкати газом в обличчя, стріляти зі зброї, красти пісок.

За іронією долі організатор розбійного нападу, горезвісний Михайло Бурда, в час скоєння злочину був під домашнім арештом! Тільки за інший злочин. І що ми бачимо? Домашній арешт не завадив йому скоїти новий злочин. І тепер він в бігах. Де гарантія, що його поплічники не зроблять так само?! Суддя все це знала", – зазначив він у своєму повідомленні.

Додамо, що справою про напад на активістів та журналістів стурбовані у Посольстві США. "Ми стурбовані новинами про напад на журналістів 24 січня в Києві. Журналістські розслідування відіграють важливу роль у демократичних країнах і в боротьбі з корупцією. Українські журналісти та українська громадськість заслуговують на ретельне й оперативне розслідування", – ідеться в публікації представництва країни.

Нагадаємо, 24 січня у промзоні на Видубичах журналісти та правозахисники "Стоп корупції" зафіксували рух вантажівок і вивезення піску на незаконній точці видобутку й стали жертвами нападу охорони об’єкта. У ході нападу була вщент розбита автівка, а члени знімальної групи отримали тілесні ушкодження, правоохоронці кваліфікували дії нападників як розбій.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини