Інавгурації в курйозах: падіння посвідчення президента у Зеленського, непритомний солдат та вигадані на ходу урочистості

Під час інавгурації Зеленського стався курйоз із його посвідченням, пише "Українська правда"

Щойно Зеленський поклав посвідчення президента на церемоніальну подушку, воно впало на підлогу. Документ одразу підняли, утім телекамери встигли підловити цей момент. Дивіться з 9 хвилини відео.

Зауважимо, під час інавгурацій попередніх президентів в Україні теж траплялися курйози. До слова, інавгурація Леоніда Кравчука відбувалася 5 грудня 1991 року. Тоді сценарій урочистого заходу вигадували на ходу, пише BBC.

Інавгурація другого президента Леоніда Кучми відбулася 10 липня 1994 року. Тоді все пройшло досить скромно: Кучма зайшов до зали парламенту через бокові двері без почесної варти.

Під час інавгурації Ющенка новообраний президент випустив у небо білих голубів. Та один з них не зміг злетіти, тоді президент не розгубився і допоміг йому піднятися у небо.

Інавгурація Віктора Януковича 25 лютого 2010 року розпочалася з конфузу – прямо перед новообраним президентом двері парламенту зачинилися та ледь його не вдарили.

7 червня 2014 року після "Революції гідності" відбулася інавгурація Петра Порошенка, який переміг вже у першому турі президентських виборів.

Цей день також не минув без позаштатних ситуацій. Під час проходу новообраного президента червоною доріжкою до будівлі Верховної Ради один із солдатів почесної варти знепритомнів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини