Ілон Маск заявив, що Dogecoin “захопить світ”

Засновник SpaceX і глава Tesla Ілон Маск передрік криптовалюті Dogecoin "захоплення світу". Про це він розповів в ефірі передачі Saturday Night Live, передає УНІАН.

Dogecoin
Фото: happycoin.club

За словами Маска, все це почалося як жарт на основі інтернет-мема, але тепер - це реальність. Він також зазначив, що криптовалюта стала нестримним фінансовим інструментом, який захопить світ.

При цьому під час виступу Маска на шоу ціна криптовалюти на ринку впала. Через годину після його початку вартість опустилася до 48 центів. До початку передачі Dogecoin коштувала 66 центів. Відзначається, що очікування шанувальників криптовалюти, що промова Маска на передачі значно підвищить її вартість, не виправдалися.

Криптовалюта Dogecoin:

  • Це валюта-мем, яка була створена у 2013 році. Валюта названа на честь інтернет-мема Doge. Мем є фотографією собаки породи сіба-іну на прізвисько Кабос. Особливістю криптовалюти є швидкий період початкового майнінгу.
  • 4 лютого 2021 Ілон Маск після перерви у два дні повернувся в Twitter з повідомленнями про криптовалюту-мем Dogecoin. За кілька годин ціна на валюту зросла на 75%. Все почалося з того, що Маск поділився фотографією ракети, яка летить на місяць, і після додав твіт з одним словом: "Doge". Потім він поділився мемом з найвідомішим епізодом з мультфільму "Король Лев", і зробив ще кілька повідомлень. У результаті повідомлення отримали десятки тисяч ретвітів і призвели до зростання ціни на Dogecoin. 8 лютого 2021 року криптовалюта із зображенням собаки сіба-іну досягла рекордної позначки. Вартість токена піднялася до піку в розмірі 8,2 цента при ринковій капіталізації 10,5 млрд доларів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 65% криптовалюти Dogecoin контролюють лише 98 осіб.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини