Ілон Маск задумався про покупку сіба-іну, який є символом Dogecoin

Засновник Tesla Ілон Маск сказав, що купує сіба-іну. Бізнесмен не уточнив, чи має він на увазі щеняти цієї породи або криптовалюта Dogecoin із зображенням собаки-мема. Про це повідомляє ForkLog.

Dogecoin
Фото: happycoin.club

Маск супроводжував твіт хештегом #опірдаремний.

Повідомлення вже зібрало понад 225 тисяч лайків. Користувачі Twitter прокоментували його зображенням цуценят сіба-іну з підписом "Ходлер":

Також вони припустили, що найкращим ім'ям для собаки, якщо мова і дійсно йде про неї, стане EGOD [DOGE навпаки - ред. ForkLog].

Раніше Ілон Маск, який називав Dogecoin своєї улюбленої монетою, неодноразово розміщував в Twitter меми про неї. Після чергової серії твітів на початку лютого 2021 року ціна альткоіна зросла майже на 50%.

У тому ж місяці Маск купив криптовалюта для молодшого сина X Æ A-12.

У відповідь на чутки про нібито розпочатому SEC розслідування щодо його твітів про Dogecoin, Маск не без іронії заявив, що це "було б чудово".

Для довідки:

  • Dogecoin — криптовалюта, базована на Litecoin. Названа на честь відомого інтернет-мема Doge (укр. жовтий собака). Датою появи є 8 грудня 2013 року. Особливістю є швидкий період початкового майнінгу. 9 за капіталізацією криптовалюта, капіталізація на 2 лютого 2020 року складає 10 231 896 303 доларів. Найчастіше використовувалась як чайові чи як жартівлива пожертва. Та з січня 2021 року курс почав активно зростати, на 2 лютого дорівнює 0.078 $, активно зростав після твітів Ілона Маска, Snoop Dogg, соліста гурту Kiss Джина Сіммонса, та активній підтримці у спільноті Reddit.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, криптовалюта ADA злетіла на 20%.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини