Ігнорує закон і суд: псевдоактивіст-хабарник Бурда прогулює засідання у своїй справі

23.11.2018 17:02

Адвокат хворіє, він прогулює. Уже друге судове засідання у справі про хабарництво з боку голови ВГО «Бюро з питань захисту екології та здоров‘я» Михайла Бурди не відбувається. Про це з місця повідомляють активісти «Стоп корупції».

Представники проекту викликами поліцію та зафіксували факт неявки підсудного. Далі активісти хочуть передати ці дані прокуророві та вимагатимуть зміни запобіжного заходу для Бурди.

«Ми намагались поспілкуватися з суддею, який мав слухати справу псевдоактивіста, утім він пішов до приїзду правоохоронців. Його секретар, яку ми поінформували, що Бурда зараз здійснює аналогічний злочин в іншому місті, зазначила, що рішення про зміну запобіжного заходу ухвалює прокурор», - зазначають стопкорівці.

Додамо, що зараз у Бурди міра запобіжного заходу - особисте зобов‘язання без права виїжджати за межі Київської області.

За спостереженнями активістів «Стоп корупції», Бурда постійного порушує останній пункт і перетинає межі області.

«Псевдоактивіст Михайло Бурда відродив на Київщині «бандитські 90-ті» і вже притягався до відповідальності за порушення закону. У суді розглядалась справа за організовану бійку у Київраді за статтею «хуліганство». Його взяли «на гарячому» під час передачі грошей та оголосили підозру за фактом вимагання коштів (за кожний кубометр видобутого піску) у підприємця, який займається видобутком піску в Обухівському районі.

Зі свідчень представників легальних видобувачів піску встановлено, що Бурда створив організоване злочинне угрупування, яке спеціалізується на вимаганні коштів (фактично «рекеті») з нелегальних видобувачів піску в Києві та області під погрозами насильства, а також закриття такого бізнесу», - нагадали у «Стоп корупції».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини