Хворий на коронавірус розповів про умови у житомирській лікарні (фото)

49-річний чоловік, який заразився коронавірусом, повідомив, що в середині березня з другом і його сином відпочивав на гірськолижному курорті в Австрії.
Після оголошення там карантину, вони поїхали в Меммінгем (Німеччина), а звідти вже літаком в Україну. В аеропорту їм виміряли температуру і відпустили додому. Ще за кордоном чоловік вирішив, що після повернення додому перебуватиме на самоізоляції, щоб убезпечити рідних.
До госпіталізації він перебував у заміському будинку, де у нього і піднялася температура. Про свій стан він повідомив лікаря, який порадив пройти тест на коронавірус. Експрес-тест показав негативний результат. Лабораторні аналізи підтвердили коронавірус.
Зараз чоловік перебуває в інфекційному відділенні Житомирської лікарні. Біля його палати встановлять цілодобову охорону.
"Кілька слів про умови "утримання". Чесно кажучи, це більше схоже не на місце, де тебе хочуть вилікувати, а місце, де хочуть, в першу чергу, тебе ізолювати. Дуже брудно, холодно, в туалеті немає ні рушників, ні туалетного паперу. У боксі немає питної води, немає ложки-вилки, немає нічого!
Якщо лікарі і медсестри ще сяк-так захищені - санітарки ж, судячи з їхньої поведінки, переконані Фаталистки, маски носять абияк, запобіжних заходів не дотримуються", заявив чоловік,  повідомляє Житомир.info.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини