Хто зверху? На Київщині поліція звинуватила учасників акції проти медіанасилля у контрагітації проти «Слуги народу»

26.07.2019 12:00

На Київщині представники нової влади спираються на старий перевірений виборчий метод – адмінресурс. Так, Адміністрація Президента включила Зе-кандидатку від 96-го округу Ольгу Василевську до робочої поїздки гаранта. Вона ж супроводжувала і губернатора області. Натомість конкуренти пані Ольги скаржаться на політкорупцію та нерівність умов.

«Кандидат в депутати по 96-му округу від Зе-команди повністю використовує інформацію, пов’язану з президентом, переводячи їхні якісь адміністративні досягнення на свою кампанію як кандидат. А це неправильно», – зазначила кандидат у народні депутати по 96 округу Юлія Соловйова.

Ольга Василевська-Смаглюк - кандидат від "Слуги народу"

І ще один приклад. У 94 окрузі поліція миттєво затримала учасників мирного зібрання проти насильства в сім’ї та медіанасилля – за зверненням кандидата у народні депутати від «Слуги народу»! Правоохоронці ж цю акцію оцінили як контрагітацію проти Зе-кандидата, зібрали людей до відділку, конфіскували майно.

«Поліцейські так і казали: у нас вказівка зверху, ми нічого не можемо зробити. Ми заберемо Ваш причіп з монітором», – розповідає волонтер ГО «Стоп насиллю» Ірина Наконечна.

Отже, начебто викорінюючи політичну корупцію старої влади, нова команда активно переймає ті самі методи політичної боротьби. Чи відбудеться насправді зміна не тільки облич, а й принципів роботи? Покаже час.

Читайте за цією темою: У столиці розповіли, до яких брудних прийомів вдаються кандидати в народні депутати у різних областях України

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X