Хто зможе сказати «Стоп!» корупції? У столиці розповіли про політичну партію нового типу

09.06.2020 12:45

Нещодавно було відкрито новий пресцентр «Стоп корупції». Розпочалася його робота з круглого столу, де експерти обговорювали те, якими цього року будуть місцеві вибори: бюджет, вплив пандемії на ситуацію в країні, виборче законодавство. На зустрічі були присутні професіонали, що висловлювали свою точку зору з вказаного питання. Особливо глибоко занурилася в цю тему відомий політичний експерт Катерина Одарченко. Вона може об’єктивно коментувати цю тему, тому що сама є лідером політичної партії «Національна платформа».

Катерина Одарченко

Одарченко – той лідер, якому віриш одразу, тому що це професіонал. Вона є відомим політичним діячем, експертом, головою успішної консалтингової компанії, що має багатий досвід управління державними процесами будівництва, створення стратегій державного розвитку. Одарченко бере активну участь в політичному житті України та представляє її інтереси на міжнародному рівні.

Катерина має вищу освіту за 3 спеціальностями (біологія, право та державне управління), але зі студентських років займається громадською роботою. Тому вона не змогла пройти осторонь економічних, соціальних, аграрних та інших проблем України. Вона зібрала навколо себе справжніх професіоналів своєї справи: відомих юристів, економістів, правозахисників, науковців та бізнесменів, і їм вдалося створити партію з нуля.

«Національна платформа» – це політична партія нового покоління. За короткий час, після регіональних обговорень, партії вдалося самостійно зібрати 14 тис. підписів громадян на свою підтримку в більшості куточків України. Це означає, що партія утворилася без ребрендингу. Одарченко з колегами не наслідують ганебний досвід перекуповування вже наявних політичних сил і перетворення на нібито нові. Адже лише чесним і відкритим політичним силам зможуть довіритися вже давно розчаровані виборці.

Партія «Національна платформа» створила горизонтальну демократичну структуру управління, сформувала партійні осередки, вона проводить сесії в регіонах, онлайн-конференції, створює дорожні карти розвитку, тобто виконує ту роботу, яку більшість партій і частково не зробили за довгі роки свого існування! Участь у діяльності партії передбачає обов’язкове проходження базових тренінгів, а за кожним блоком партійної програми передбачені окремі зустрічі та дискусії з профільними експертами. Така система існує, тому що «Національна платформа» розуміє, що партійна діяльність – це, насамперед, відповідальність за життя людей. Саме тому їхні представники стануть найбільш компетентними учасниками політичного процесу в Україні.

За короткий час, після регіональних обговорень, партії вдалося самостійно зібрати 14 тис. підписів громадян

Щодо програми партії, то на її підготовку знадобився досить довгий час, тому що готували її експерти різних галузей і робили це виважено, вдумливо і професійно. Катерина вперше на державному рівні запропонувала позицію втілення економічного протекціонізму, тобто унікального економічного шляху, що не йде на поступки ні Росії, ні МВФ, і підтримку національного виробника.

У програмі наведений чіткий та зрозумілий план розвитку села та сільської місцевості; зазначений пріоритет національних інтересів України як визначальний курс у розв'язанні питань зовнішньої політики; також створення умов для розвитку багаторівневої системи пенсійного забезпечення, впровадження ефективної системи медичного страхування та інші положення щодо розвитку всіх галузей України.

Важливою віхою розвитку партії «Національна платформа» є міжнародний досвід. Зокрема, Катерина Одарченко з колегами зустрічалася у Страсбурзі з депутатами Європарламенту для обговорення алгоритмів партійного будівництва, інвестування та експортного потенціалу України. Член Європарламенту Ніл Тордвальдс зазначив, що повністю підтримує створення таких політичних сил як «Національна платформа», тому що вони спираються на горизонтальний демократичний принцип партійного будівництва. Також лідер партії проводила конференції в Брюсселі, обмінювалася досвідом у Вашингтоні. Все це допоможе інтегрувати позитивний міжнародний досвід у сучасні українські реалії.

Лідер партії брала участь у конференціях в різних країнах світу та обмінювалась досвідом

«Національна платформа» вже давно звернула на себе увагу відомих політичних експертів і отримала багато схвальних відгуків. Зокрема, соціолог і політичний експерт Ігор Рейтерович зазначив, що оскільки представники традиційних політичних сил себе дискредитували, варто придивитися до нових гравців. Однією з таких є саме «Національна платформа».

Ігор Рейтерович

Експерт звернув увагу, що всі охочі можуть створити партійні осередки, просто зібравши підписи. Це важливий пункт на шляху до демократизації.

А доктор соціологічних наук Павло Кутуєв наголосив, що саме у цієї партії він бачить майбутнє. Його дуже зацікавила програма партії: «Економічний протекціонізм, підтримка національного виробника, розвиток села замість вигуків про ринок землі, а найголовніше – справжній суверенітет, без залежності від РФ (як це було зовсім нещодавно) та без залежності від МВФ (як це є зараз)».

Павло Кутуєв

Партія «Національна платформа» — явно на правильному шляху. Вони вже підтвердили досвідом свій професіоналізм, тому прогнозується, що на місцевих виборах до цієї політичної сили будуть прихильними багато українців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини