Хто збив МН17: ЗМІ Нідерландів назвали головних підозрюваних, з’явився несподіваний персонаж

19.06.2019 11:36

ЗМІ Голландії назвали головних підозрюваних у знищенні цивільного літака МН17 на Донбасі влітку 2014 року.

Є й особа, яка раніше не фігурувала в справі. Увагу на нову інформацію МН17 звернула у Facebook блогер Світлана Самборська, передає "Діалог.UA".

Сьогодні, 19 червня, Міжнародна слідча група виступить з великою прес-конференцією. Очікується, що будуть названі головні підозрювані в збитті МН17 і вбивстві 298 осіб.

Напередодні цієї прес-конференції голландський канал Niewsuur опублікував сюжет, де назвав кілька причетних до трагедії. Перший – якийсь Сергій Мецкаєв. Він командир курської 53-й зенітно-ракетної бригади ЗС РФ. Слідчі вже довели, що установка "Бук" саме цієї бригади збила літак.

Другий – Іван Без'язиков. Це колишній український військовий, який у 2014 році тісно співпрацював з окупаційною армією РФ на Донбасі. Його заарештувала поліція України у 2016 році, зараз він під слідством. Він стверджує, що перетинався з двома росіянами, що перевозили злощасний "Бук".

Ще один підозрюваний – вже відомий Сергій Дубинський на прізвисько "Хмурий". Він у 2014-му очолював розвідслужбу РФ, яка брала активну участь у війні на Донбасі. Керував він приблизно 300 людьми.

Четвертий підозрюваний раніше ніколи не називався. Це такий собі Олег Поєлатов (Пілатов). Він керував розвідувально-диверсійним підрозділом розвідслужби РФ, російський офіцер, позивний "Гюрза".

"Поєлатов, відповідно до перехоплених телефонних розмов, вранці 17 липня 2014 року був відправлений на місце старту", – повідомила Самборська.

Згадується в сюжеті й такий собі Дмитро Купріян на прізвисько "Батя". Він очолював 5-й підрозділ спецслужби РФ. Його роль у справі МН17 не уточнюється. Очевидно, він брав участь у перевезенні установки "Бук". Його штаб-квартирою була компанія, навантажувач якої використовувався для перевезення установки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X