Хто замовив Катерину Гандзюк? – “СтопКор” вийшов на підтримку активістки під МВС

16.08.2018 16:29

«СтопКор» провів акцію на підтримку громадської активістки Катерини Гандзюк під стінами Міністерства внутрішніх справ. Активісти вимагали від керівництва відомства покарати винних у нападі на Гандзюк та провести справедливе розслідування.

«Україною прокотилася хвиля розправ над громадськими діячами, журналістами та активістами. Свідомих, небайдужих та активних почали залякувати, калічити та навіть вбивати.

І все це на фоні безпорадності та бездіяльності правоохоронних органів, які, здається, вирішили не визнавати системний характер загроз громадянському суспільству. Громадським активістам знову, як у часи Майдану, доводиться покладатися тільки на себе та своїх однодумців.

Літр сірчаної кислоти, вилитий в обличчя Катерини Гандзюк, став тією самою «останньою краплею», яка переповнила чашу. Так, ми не завжди сходилися у поглядах на деякі моменти, але завжди прагнули одного – розвитку країни та громадянського суспільства.

Тому «СтопКор» приєднується до акції на підтримку Катерини Гандзюк і ми запитуємо у правоохоронців #ХтоЗамовивКатеринуГандзюк і будемо питати доти, доки не отримаємо на це питання чіткої відповіді», – зазначають активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, 31 липня біля під'їзду невідомий чоловік облив Катерину Гандзюк сірчаною кислотою. Від початку справу кваліфікували як «хуліганство». Під тиском громадськості поліція перекваліфікувала її на «замах на вбивство з особливою жорстокістю». Катерина отримала близько 35% опіків шкіри.

Жінка досі перебуває у реанімації у важкому стані.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X