Хто, як та на чию користь рахуватиме голоси на Донбасі? – виборчком у Слов’янську створює перешкоди спостерігачам

И совершенно неважно, кто и как будет голосовать; но вот что чрезвычайно важно – это кто и как будет считать голоса (с)

В ОВК №47 у місті Слов’янську, що на Донеччині, черговий скандал – незалежних спостерігачів від Святогірського місцевого представництва ГО «Стоп корупції» двічі намагались не допустити до фіксації роботи виборчкому, навмисно створюючи перешкоди та невчасно інформуючи про час засідання.

Цікаво, що ці штучні перепони розпочались саме після того, як посаду постійного члена комісії обійняв герой нашої минулої публікації Микола Чернічкін.

Детальніше про цю одіозну та відому у вузьких колах особу читайте в публікації : "Сумнівний "Досвід" – виборчком на Донеччині контролюють люди Медведчука?".

Нагадаємо, історія появи у виборчкомі прифронтового міста активного пана на ім'я Микола Чернічкін досить дивна. Усього за півроку до оголошення початку президентських перегонів харків'янин Чернічкін раптово вирішив створити громадську організацію... у Слов'янську, майже у двохстах кілометрах від рідної домівки – у зоні, яка межує з непідконтрольними Україні територіями. Від цієї нашвидкуруч створеної ГО-шки він й увійшов до складу ОВК як спостерігач. А потім, після «дуже вчасного» самовідводу члена комісії від Іллі Ківи, зайняв його місце та набув повноправне членство з усіма його принадами.

Відповіді на запитання, що саме харків’янин, який останні десять років зазначав себе як «тимчасово непрацюючий», робить вдалині від домівки та чи не збитково для небагатої людини за власний кошт щоразу задля відвідин засідання проїжджати майже 400 кілометрів, Микола Чернічкін уникнув. Пояснив мету свого перебування у прифронтовій зоні альтруїзмом – досвідом, якого в нього хоч греблю гати, мовляв, хоче поділитися.

Варто зазначити, що досвід у кращого друга голови харківського крила сепаратистського угрупування «Український вибір» Андрія Лесика і справді багатий.

У 2007 році, наприклад, увійшовши у ТВК №174 (Харків) від блоку НУ-НС та головуючи у комісії, пан Чернічкін примудрився зірвати вибори на ряді дільниць округу, проявив кмітливість та винахідливість в униканні виконання постанов судів та був знятий з посади постановою ЦВК у ніч перед виборами.

Проте на цьому кар’єра Миколи Дмитровича у виборчкомах не зупинилася – щоправда, для цього довелось трошки «змінити орієнтацію» і з 2010 по 2014 він представляв Юлію Тимошенко та партію «Батьківщина» у харківських тервиборчкомах №170 та №172. У 2015 несподіваний розрив з біло-сердечними та раптова любов з «радикалами» Ляшка – у Харківському міському виборчкомі на місцевих виборах.

А вже у 2016-му «маленький гігант великих перегонів» з’являється на прифронтовій Донеччині, коментуючи – яка несподіванка! – черговий виборчий скандал, в якому ЦВК довелось «розігнати» районний Слов’янський виборчком, який ігнорував постанови судів та центру. Просто дежавю якесь, чи не так?

Тож, як бачимо, досвід у Миколи Чернічкіна і справді багатий – причому в усіх сенсах. І деякі кандидати у президенти немов рідні – може, тому навпроти прізвищ членів ОВК від кандидатів Вілкула, Садового, Зеленського та Юлії Тимошенко новообраний колега поставив позначки?

Тож резюмуємо, що «раптове забуття» і недопуск спостерігачів разом зі створенням подібної «коаліції» виглядають досить тривожно і можуть свідчити про ретельну підготовку до фальшування результатів у день виборів. І якщо питання «на чию користь» поки що залишається без відповіді, то «проти кого» гратимуть, здається, очевидно.

Любов Чуйко для проекту "Стоп політичній корупції"

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини