Хто у кого? Агрорейдерка Камінська заявила, що майно та землю відібрали саме в неї

25.02.2019 20:33

25 лютого в Києві відбулось засідання комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України.

На комісії розглянули скарги ТОВ "СГП Добрий господар" та ТОВ "АК АГРО" на дії державних реєстраторів Харківської обласної філії Комунального підприємства "Центр державної реєстрації" Садківської сільської ради Харківської області Велігура А.В. і Супрун В.В.

За словами очільниці "Доброго господаря", ці реєстратори неправомірно зареєстрували договори оренди ТОВ "Фермер-Агро" та ТОВ "Щедрі лани Слобожанщини". На її думку, вони не мали права проводити реєстрацію вказаних компаній.

В результаті засідання члени комісії повідомили, що розглянуть скаргу в терміни, передбачені чинним законодавством України.

Водночас інша сторона на чолі з керівництвом ТОВ "Фермер-Агро" та ТОВ "Щедрі лани Слобожанщини" заявила про те, що не була відповідним чином попереджена про засідання і лише випадково дізналась про це, зайшовши на сайт Мін'юсту.

Після розгляду скарги журналіст "Стоп Корупції" Наталя Дігтяр поспілкувалася з очільницею підприємства "Добрий господар" Анною Камінською, яка заявила про те, що це в неї вкрали землю та майно, а не навпаки.

На питання "Чи вважаєте Ви, що у Вас відібрали майно та землю?" агрорейдерка відповіла "Ну звичайно". А на просте питання про те, скільки зібраного врожаю вона втратила, жінка відмовилась відповідати, заявивши, що "не повинна це коментувати".

Нагадаємо, рейдерська атака на агропідприємство ТОВ "Фермер-Агро", за повідомленням власників компанії, розпочалась минулого року і з моменту початку реалізації злочинної схеми збитки аграріїв становлять вже приблизно 25 мільйонів гривень. На думку власників, за цим рейдерським свавіллям під прикриттям СБУ стоїть підприємство "Добрий господар", яке очолює відома поплічниця Михайла Добкіна та харківських рейдерів – Анна Камінська. Жінка спеціалізується на ошукуванні селян та захопленні чужого майна ще з 2012 року.

"Я вважаю, що це рейдерське захоплення. Оскільки мені Камінська обіцяла провести рейдерське захоплення, вона свого слова дотрималась, а чим це було виражено – буквально за 10 днів до збирання врожаю Камінська скасовує реєстрацію моїх договорів і всюди говорить про те, що там, де сіяв я – її урожай", – зазначає директор ТОВ "Фермер-Агро" Андрій Обора.

Причому за цим фактом порушено кримінальне провадження за так званою статтею "рейдерство". Як вдалося дізнатись журналістам "СтопКору", директором компанії "Добрий Господар" пані Камінська стала теж завдяки рейдерській атаці: за свідченням потерпілих та ЗМІ, у 2015 році підприємство захопили представники Михайла Добкіна у… колишньої дружини Геннадія Кернеса.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини