Хто і скільки отримає? – В Україні ввели додаткові виплати для багатодітних сімей

13.03.2019 17:42

Кабінет міністрів ухвалив рішення про запуск додаткових виплат для кожної третьої дитини в родині – про це повідомляє УНІАН.

З 1 квітня в Україні набирає чинності рішення про додаткові виплати для багатодітних сімей у розмірі 1700 грн на місяць на кожну третю дитину до 6 років.

Відповідне рішення було ухвалено 13 березня на засіданні уряду.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, уряд реалізує ініціативу президента Петра Порошенка про допомогу дітям, які зростають у багатодітних сім'ях. Також Рева наголосив, що виплати проводитимуться на кожну дитину віком до 6 років "з метою поліпшення матеріального стану, створення належних умов виховання".

"Кожна багатодітна сім'я отримає на третю, четверту, п'яту і наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму", – сказав Рева.

Спочатку на засіданні було розглянуто питання про матеріальну допомогу у розмірі 1626 грн на місяць, з 1 липня – 1699 грн, з 1 грудня – 1779 грн. Але за ініціативи Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана встановили розмір допомоги в 1700 грн на кожну дитину і вирішили не змінювати його до кінця року. Виплачувати матеріальну допомогу почнуть з 1 квітня.

Читайте також: “Укрзалізниця” розробляє новий тариф для пасажирів".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини