Хто підставив Павла Вовка: голова Окружного адмінсуду назвав прізвища тих, хто сфабрикував «справу суддів»

28.08.2019 14:00

Матеріали так званого «суду над суддями» повністю сфабриковані – вважає один з фігурантів справи, голова столичного окружного адмінсуду Павло Вовк.

«Це пов’язано з бажанням окремих дискредитованих очільників правоохоронних органів, таких як Ситник та Горбатюк, відволікти увагу громадськості від провалів у своїй діяльності», – заявив пан Вовк під час слухання у Вищій раді правосуддя.

Зауважимо, вердикт ВРП усім трьом суддям був однаковий – їх не відсторонили і залишили на посадах.

«Насправді сьогодні відбулося те, що ВРП підтвердила вкотре, що вона є гарантією незалежності суддів», – наголосив суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Ігор Погрібніченко.

ВРП відмовила в задоволенні клопотання ГПУ

Оскаржувати це рішення чи ні – сторона обвинувачення ще не вирішила.

«Ми маємо побачити, з чого виходила, чим же керувалась ВРП, ухвалюючи це рішення. Після отримання відповідного рішення буде здійснено доповідь старшому групи прокурорів у цьому кримінальному провадженні і вирішено питання про вжиття заходів щодо оскарження або ж не оскарження ухвалених рішень», – прокоментувала прокурор ГПУ Юлія Малашич.

А сам Павло Вовк зауважив, що за власним бажанням склав повноваження голови Окружного адмінсуду столиці та з першого серпня знаходиться у відпустці. Згодом він залишиться просто суддею.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X