Хто годуватиме пасажирів “Укрзалізниці”: оголошено відбір

23.01.2020 17:56

Укрзалізниця створила робочу групу, яка обере компанію-постачальника послуги харчування у швидкісних поїздах Інтерсіті+.  Наразі конкурс заблокований судовим рішенням через скаргу однієї з компаній-претендентів.  До 31 грудня 2019 року надавала послуги харчування пасажирам в поїздах Інтерсіті + та Інтерсіті компанія WOG Cafe 

"Постачальника послуг харчування у швидкісних поїздах визначить спеціально створена робоча група. До складу цього колегіального органу увійшли фахівці департаментів головного офісу компанії та філії "УЗШК", -  повідомляє прес-служба УЗ.

Представники робочої групи проведуть консультації з учасниками останнього конкурсу та розглянуть їхні пропозиції. З огляду на цю роботу УЗШК буде рекомендовано одну компанію з найкращою пропозицією для пасажирів та найвигіднішими умовами співпраці для державного перевізника.

Зазначається, що ключовим критерієм відбору буде якість і вартість харчування для клієнтів УЗ.

"Укрзалізниця також звернеться до поточного постачальника послуг харчування у швидкісних поїздах з пропозицією пролонгувати угоду до завершення відбору постачальника, укладання з ним угоди, але не довше, ніж до 31 березня 2020 р", - додали в УЗ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини