Хотів заробити – не дали: у судді з Дніпра забрали скандальну справу “Софт оіл”

Суддя не може вдруге розглядати справу, а саме провадження треба закрити. Таке рішення ухвалив Жовтневий районний суд Дніпра у справі ТОВ "Софт оіл". 

У судді з Дніпра забрали скандальну справу "Софт оіл"

Це компанія, майно якої намагались захопити рейдери, а директора фірми взяли в заручники податківці з ДФС Дніпропетровської області.

"Суддя повернувся із нарадчої кімнати та ухвалив:

- судом встановлено, що дійсно таке кримінальне провадження зареєстроване та обвинувачення підпадають під статті, які інкримінують правоохоронці;
- встановлено, що дійсно було вже накладено арешт на цей товар та за цією ж статтею;
- клопотання адвоката є обґрунтованим, суд ухвалив клопотання задовольнити у повному обсязі з подальшим закриттям цього провадження", – повідомив деталі справи правозахисник ГО "Стоп корупції" Костянтин Варшавський.

Активісти стежать за розглядом резонансної справи

Нагадаємо, що справу "Софт Оіл" розписали на заступника голови Жовтневого районного суду міста Дніпра Антонюка. Однак за штатним розписом суду, Антонюк має право розглядати лише ті справи, які подані правоохоронцями, а справи від ДФС розглядають інші судді.

Тобто Антонюк порушив розпорядок судового розгляду справ, за що, до речі, вже був притягнутий ВРП до адміністративного покарання.

Днями під стіни суду громадські активісти приносили сумку, набиту грошима. Це був символ продажності суддів.

Додамо, що працівники ДФС Дніпропетровської області захопили у заручники місцевого підприємця Кирила Суворова, директора ТОВ "Софт оіл" та утримували його в неволі протягом трьох тижнів.

Керівники фіскалів назвали свої дії "операцією із захисту свідків".

Гучна справа про викрадення бізнесмена податківцями прогриміла не лише у Дніпрі, але й на всю Україну. У містах почались акції протесту.

Інцидентом зацікавився навіть президент Зеленський, а розібратися пообіцяв особисто голова уряду Гройсман.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини