Хорватія вимагає від України нові справні винищувачі

06.02.2018 12:08

Хорватія почала вимагати від України надати їй нові МіГ-21. Так, українська сторона продала несправні винищувачі, які українські фахівці спочатку "відремонтували" за 8 млн євро. Однак це не покращило ситуацію.

Новину повідомляє хорватське видання Jutarnji List з посиланням на власні джерела.

Стало відомо, що Хорватія має намір відправити назад в Україну винищувачі МіГ-21 під номерами 131, 132, 134, 135. Хорватські ВПС заявили, що надзвукові винищувачі непридатні для використання, навіть після модернізації.

Угода між двома країнами передбачала, що винищувачі пропрацюють з 2014  до 2023 року, або ж 850 годин. Однак вже у 2016 році стало відомо, що ще 7 років їм працювати не судилося. Військові повітряні судна налітали всього від 100 до 200 годин.

Тим не менше Хорватія погодилась на ремонтно-модернізаційні роботи, які провело українське держпідприємство "Укрспецекспорт". Обійшлась така послуга у 8 млн євро.

За даними ЗМІ, на минулому тижні Міноборони Хорватії надіслало українському Міноборони службову записку. У ній озвучена пропозиція вирішити проблему. Так, хорватське відомство вимагає надати нові справні літаки, а старі готове відправити назад.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини