Хор імені Верьовки не зазнає покарання за горе-виступ, – Бородянський

Міністр культури України Володимир Бородянський повідомив, що колектив не покарають за виступ з «Кварталом-95» про Гонтареву, але «потрібно зробити висновки всім і більше так не робити».

Так він прокоментував ситуацію в інтерв'ю "Радіо Свобода".

«Є речі, які знаходяться в культурній площині. І не завжди в культурній площині має бути покарання. Покарання в тому сенсі, як хтось вважає, що треба когось чогось позбавити і т.д. Це ж була ціннісна річ, тобто що можна, а що не можна, що добре, а що погано», – сказав Бородянський.

Фото: strana.ua

«Те, що відбулося, на мій погляд, неприпустимо. Воно не смертельно, воно неприпустимо. Я вважаю, що потрібно зробити висновки й більше так не робити», – додав міністр.

Голова Мінкультури анонсував поступовий перехід національних музичних колективів на проєктне фінансування.

«Якість та кількість культурного контенту повинні збільшуватись. І всі наші зусилля будуть направлені на це. Чи призведе це  до змін форм фінансування? Так. Я думаю, що ми поступово будемо переходити на формат проєктного фінансування, як це зараз робить Український культурний фонд», - сказав він.

При цьому, міністр відмітив, що перехід на проєктне фінансування відбудеться не відразу.

«Тому що ми хочемо зберегти ту спадщину, які у нас є, але ми також хочемо її покращити, і щоб це покращення було зашито всередину тої системи, яку ми будемо будувати», – зауважив Бородянскьий.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини